محل تبلیغات شما

نوشته شخصی

با سلام خدمت دوستان 

باتوجه به تربیت نیروی انسانی متعهد،  دانشگاه فرهنگیان ، از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع این دانشگاه معلمانی متعهد را پرورش میدهد. یکی از دلایلی که من این دانشگاه را انتخاب کردم علاقه ای بود که به شغل والای معلمی داشتم. با توجه به وظیفه خطیری که معلمان دارند و آن هم این است که نیروی انسانی برای اینده تربیت کنند وجود عشق و علاقه و انگیزه در این شغل به نظر بنده خیلی مهم است.

تضمین شغلی دال بر این انتخاب من بود. در واقع خواهان این بودم که در این جامعه با توجه به معضل بیکاری در بین احاد جامعه، به عنوان زن شغلی داشته باشم که چه شغلی بهتر از معلمی. در واقع آگاهی من به بعضی از شرایط این دانشگاه من جمله؛  وجود خوابگاه در محیط دانشگاه، دریافت ماهیانه حقوق محسوب شدن سال تحصیلی به عنوان سابقه کاری در وزارت آموزش و پرورش، باعث شد که این دانشگاه برای من از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

قصد ندارم شما خوانندگان را تشویق ویا تحمیل به امدن این دانشگاه کنم چون طبقه گفته هایم باید با عشق و علاقه وارد این دانشگاه شد.معلمی سرتاسر عشق است. و حال به کسانی که قریحه و عشق معلمی را دارند دانشگاه فرهنگیان را توصیه کرده و نصیحت میکنم که به دنبال علاقه خود بروند و اجازه ندهند عوامل بیرونی بر تصمیم انها تاثیر بگذارد

دریاچه های مصنوعی

اشنایی با گیاه کاکتوس.ایا خواصی دارد یا نه؟

گذری بر چند حکایت

دانشگاه ,علاقه ,عشق ,معلمی ,فرهنگیان ,واقع ,این دانشگاه ,در واقع ,توجه به ,در این ,اهمیت زیادی ,اهمیت زیادی برخوردار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها